Порядок рецензування

Процедура рецензування та дотримання редакційної етики

Редакційна колегія Збірника наукових праць Державного університету інфраструктури та технологій. Серія «Економіка і управління» керується в своїй роботі міжнародною етикою наукових публікацій і проводить політику відкритого доступу. Усі статті, що подаються до редакції, в обов’язковому порядку переглядаються та перевіряються на наявність плагіату.

Також редакційна колегія підтримує певний рівень вимог при відборі та прийому статей, представлених у редакцію Збірника. Ці норми визначаються науковими напрямами Збірника, які визначені Свідоцтвом про державну реєстрацію, і стандартами якості наукових робіт та їх викладення, прийнятими в науковому співтоваристві.

Процедура рецензування організована таким чином, що автори і рецензенти не взаємодіють один з одним (сліпе рецензування).

Члени редакційної колегії мають право самі рецензувати рукопис або дати свої пропозиції головному редактору про направлення статті рецензенту (рецензентам) (зовнішнім) – фахівцю з тематики рецензованої статті.

Після затвердження головним редактором кандидатури рецензента відповідальний секретар, за погодженням з рецензентом, направляє йому текст статті в друкованому або електронному вигляді  (електронною поштою) з супровідним листом та бланком Рецензії.

Тривалість рецензування не повинна перевищувати одного місяця з моменту надходження статті рецензенту.

Кожна рецензія повинна містити рекомендації про:

  • опублікування статті як є (тобто без змін);
  • опублікування статті після додаткової незначної переробки;
  • публікацію статті після обов’язкової значної переробки;
  • відхилення статті із зазначенням причини.

Остаточне рішення про можливість опублікування статті приймає редакційна колегія з урахуванням отриманої рецензії (рецензій), а також мотивованої відповіді автора (авторів) статті.

Ліцензійні умови: автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших виданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License International CC-BY, яка дозволяє іншим розповсюджувати роботу з визнанням авторства цієї роботи і першої публікації в цьому журналі.

Редакційна колегія не обов’язково поділяє позицію, висловлену авторами у статтях, та не несе відповідальності за достовірність наведених даних посилань. Статті публікуються в авторській редакції.